Projektant/Architekt informačného systému

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 200 EUR/mesiacfinálna verzia finančnej odmeny sa odvíja od predchádzajúcich skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhovanie technologických riešení a štandardov informačného systému
Spoluúčasť pri návrhu stratégie IS
Zabezpečenie realizácie tvorby IS
Komunikácia vrámci skupiny a s dodávateľmi o strategických otázkach
Zodpovednosť za globálne technologické rozhodnutia, rozvoj technickej infraštruktúry IS, koordináciu integrácie aplikácií, udržiavanie aktuálnej dokumentácie infraštruktúry IS

Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum, pracovné jubileum)
Flexibilná pracovná doba
Vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Znalosť architektonických frameworkov, modelov, nástrojov
Predchádzajúce skúsenosti v oblasti návrhu a vývoja IS
Aktívna komunikácia v anglickom jazyku

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3965783  Megjelentetés dátuma: 10.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac