Key Account Manager (značkový leasing)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 400 EUR/mesiacfix + variabilná zložka (+-500€) + kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie nových obchodných vzťahov s dodávateľmi a zákazníkmi
Udržiavanie a rozvíjanie vzťahov s klientmi
Práca v oblasti importov a tendrov v medzinárodnom korporátnom prostredí
Vytváranie a účasť pri schvaľovaní úverových návrhov
Spolupráca v oblasti CROSS SELLU
Školenie interných a externých zákazníkov

Dni voľna navyše pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, sťahovanie, životné jubileum, pracovné jubileum)
Flexibilná pracovná doba
Vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Predchádzajúce skúsenosti v oblasti leasingu, automotívu či korporatného biznisu
Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
Obchodný duch, strategické a analytické myslenie
Komunikatívne a prezenčné zručnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3965780  Megjelentetés dátuma: 10.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac