Stavbyvedúci (Maďarsko)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacplus variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zastrešenie prípravy a realizácie stavebných projektov v Maďarsku
Prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
Dohľad nad správnym ocenením projektu a spracovaním cenovej ponuky
Priame obchodné jednania so subdodávateľmi
Komunikácia so stavebným dozorom investora
Zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom
Zodpovednosť za kontrolu dodržovania kvality vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou
Zodpovednosť za kontrolu postupu prác podľa harmonogramu výstavby a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi
Kontrola a koordinácia subdodávateľov
Spolupráca so zástupcami investora, autorského dozoru

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti na zaujímavých projektoch v Maďarsku pre zahraničných investorov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Zahraničná stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osoba odborne spôsobilá - pozemné staviteľstvo je podmienkou
Aktívna znalosť maďarského a slovenského jazyka
Aktívna a dynamická osobnosť
Ochota cestovať
Flexibilita
Skúsenosť s vedením ľudí
Vhodné koordinačné a komunikačné zručnosti

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3948308  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac