Business Development Manager

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 200 EUR/mesiacFix 1200€ btt + 250€ variabilna zložka počas skúšobnej doby, následne zaujímavý provízny systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za vyhľadávanie a budovanie vzťahov s externou maklérskou sieťou v oblasti predaja neživotných poistných produktov (majetok, zodpovednosť, ...) v regiónoch BA, TT a NR
Pravidelná komunikácia a osobné stretnutia s maklérmi, ich motivácia a pod.
Príprava prezentácií a školení pre externú maklérsku sieť
Podpora v oblasti produktov a poistných podmienok
Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
Napĺňanie obchodných plánov a cieľov spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná medzinárodná poisťovňa

Požiadavky na zamestnanca

Komunikačné a prezentačné zručnosti
Organizačné a vyjednávacie schopnosti
Min. 3-ročné skúsenosti na obdobnej pozícií
Aktívny vodič (vodičský preukaz B)
Skúsenosti s neživotným poistením

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3935555  Megjelentetés dátuma: 9.7.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac