Verejný zdravotník (vedúci pracovník) pracovnej zdravotnej služby (PZS)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 500 EUR/mesiac1500 EUR/mesiac v závislosti od schopností a skúseností. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia menšieho tímu PZS.
Riadenie oddelenia PZS.
Personálne obsadenie oddelenia, prideľovanie úloh, koordinácia jednotlivých členov oddelenia.
Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.
Komunikácia s ostatnými oddeleniami.
Akvizície nových klientov, príprava zmlúv, udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi.
Činnosť verejného zdravotníka.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Neštátne ambulantné liečebno-preventívne zariadenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Minimálne 3 ročná prax v odbore verejné zdravotníctvo.
Skúsenosti vedúceho pracoviska, výhodou.
Skúsenosti s verejným obstarávaním.
Schopnosť prevziať zodpovednosť.
Obchodný duch.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3910875  Megjelentetés dátuma: 12.5.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac