Vodič

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
5,5 EUR/hod.- finálna výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, obsluha a bežná údržba nákladného auta,
- dodržiavanie pracovného rozvrhu a pridelenej trasy,
- údržba a bežné opravy, kontrola prevádzkyschopnosti prideleného vozidla,
- vedenie bežných záznamov o prevádzke nákladného auta

-odmeny 4x ročne,
-stravné lístky v hodnote 5,10 €,
-tréningy a školenia – možnosť rozšírenia kvalifikácie

Informácie o výberovom konaní

-VP min : A , B , C , E ,
-Kvalifikačná karta vodiča,
-Tachografová karta vodiča

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič

Počet rokov praxe

5

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3908313  Megjelentetés dátuma: 4.5.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.