Rozpočtár/Prípravár stavieb

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1600€ btt + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a kontrola výkazu výmer s projektovou dokumentáciou
Vypracovávanie stavebných rozpočtov, kalkulácií a cenových ponúk v súlade s podmienkami zadávateľa vo verejnom obstarávaní aj v súkromnom sektore
Určovanie množstva stavebného materiálu a pracovnej sily potrebnej na výstavbu stavebného diela
Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodacích podmienok
Poskytovanie poradenstva vedeniu spoločnosti ohľadom rentability stavebných projektov
Výber subdodávateľov a dodávateľov

Stabilita úspešnej stavebnej spoločnosti
Mobilný telefón
Notebook
Po dohode so zamestnávateľom možnosť flexibilného pracovného času
Firemné teambuildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý

Min. 3 roky v oblasti pozemného stavebníctva
Znalosť rozpočtárskeho a kalkulačného softvéru
Matematické schopnosti, praktické, technické a analytické myslenie
Schopnosť vyjednávať o cene dodávky s dodávateľmi
Dôslednosť, precíznosť, komunikatívnosť, rozhodnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3866236  Megjelentetés dátuma: 8.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600€ btt + variabilná zložka