Správca IT infraštruktúry v stavebnej spoločnosti

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 800 (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatná a komplexná správa IT v rámci celej spoločnosti
Podpora a inštalácia systémov IT infraštruktúry
Správa internej počítačovej siete (cca 50 užívateľov)
Správa internej aplikácie a aplikácií od spoločnosti Windows
Administrácia Windows servera
Nákup HW, SW vybavenia, telekomunikačných zariadení, výber dodávateľov
Podpora užívateľov, poskytovanie základného poradenstva a riešenie technických problémov
Bezpečnosť IT
Ďalšie činnosti podľa potreby

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
Služobný automobil
Balík firemných benefitov, bližšie špecifikovaných na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Expert
Administrácia LAN/WAN - Expert
Klient/server administrácia - Expert

Vodičský preukaz

B

5 a viacročné skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii
Skúsenosti s administráciou Windows server, administrácia LAN/WAN sietí, IT bezpečnosťou
Skúsenosti s riešením bežných IT problémov
Komunikatívna a písomná znalosť anglického jazyka

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3822678  Megjelentetés dátuma: 2.12.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)