Údržbár vo výrobnom závode

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Senica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5, 10 eur/hod. (spolu s odmenami cca 900€ v čistom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o stroje, nástroje, zariadenia linky prostredníctvom údržby
Opravy, prípadné úpravy a zmeny nastavenia pre zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
Príprava, výroba mechanických súčiastok v mechanickej dielni
Obsluha a údržba plynových, tlakových, zdvíhacích, hasiacich, lisovacích, kuričských, chladiacich zariadení, žeriavov, plošín a vozíkov, viazanie bremien, práca vo výškach, zváranie
Bezodkladné informovanie nadriadeného o všetkých zásahoch
Zapájanie sa a organizovanie potrebných stretnutí vedúcich ku kontinuálnemu zlepšovaniu

Mesačný bonus do výšky 20 %
Ročný bonus
Family day, vianočný večierok
Ovocný deň
Bonus pri narodení dieťaťa, svadbe, okrúhlych narodeninách, pracovnom jubileu
Masáže, plaváreň, sauna

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Technické vzdelanie s maturitou alebo výučným listom

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3780862  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5, 10 eur/hod. (spolu s odmenami cca 900€ v čistom)