Senior upisovateľ komerčného poistenia

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1900€ btt v závislosti od individuálnych schopností a pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hodnotenie rizík navrhovaného poistenia, vypracovávanie návrhov poistenia a znenia dodatkov k poistnej zmluve
Komunikácia so zákazníkmi a sprostredkovateľmi, vedenie obchodných rokovaní, aktívna komunikácia s odbornými útvarmi spoločnosti
Aktívne rozširovanie interných a externých sieti
Zlepšenie a identifikácia súčasných pracovných metód, postupov a procesov
Rozvoj a inovácie existujúcich produktov, ich analýza a implementácia zmien
Príprava poistných zmlúv a ich zmien
Spracovávanie metodiky na posudzovanie poistných rizík
Vedenie požadovaných evidencií, agend a dokumentácie k poistným obchodným aktivitám
Vykonávanie rozborov finančných a obchodných transakcií poisťovne
Kompletizácia podkladov a dokladov potrebných na uzatváranie poistných zmlúv a spracovávanie dokumentácie k obchodným prípadom poisťovne, na prípravu zmlúv a pod. Komplexné posudzovanie poistných zmlúv zjednaných obchodnými zástupcami s dôrazom na posúdenie skutočností rozhodujúcich na zabezpečenie rizík
Metodická a poradenská činnosť v oblasti poisťovníctva
Navrhovanie úprav sadzieb poistného
Posudzovanie prijateľnosti poistných rizík
Prijímanie alebo zmietanie návrhov poistných zmlúv podľa základných poisťovacích štandardov

Perspektívna a zaujímavá práca
Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
Životné a úrazové poistenie
Flexibilný pracovný čas
Príjemné pracovné prostredie
Možnosť osobnostného a odborného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poisťovníctvo

Stabilná spoločnosť v oblasti poistenia a zaistenia s dlhodobou tradíciou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Minimálne 5 ročná prax na obdobnej pozícií
Aktívna znalosť anglického jazyka
Znalosť trhu a priemyslu
Znalosť poistných produktov výhodou
Kritické myslenie v rámci procesu upisovania
Analytické myslenie, presnosť a zmysel pre detail
Silné verbálne komunikačné zručnosti
Schopnosť prevziať osobnú zodpovednosť
Tímový hráč

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3759481  Megjelentetés dátuma: 10.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1900€ btt v závislosti od individuálnych schopností a pracovných skúseností