Koordinátorka / recepčná v zdravotníckom zariadení

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800€ btt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za plynulý a profesionálny chod recepcieObjednávanie pacientov na vyšetrenia, koordinácia termínov u jednotlivých lekárov na základe požiadaviek klientovSamostatné plánovanie preventívnych prehliadok Zodpovednosť za osobnú, telefonickú a e-mailovú komunikáciu s klientmi aj v anglickom jazyku získavanie nových klientov (aktívny predaj jednorazových služieb a celoročného manažmentu pacienta) Zabezpečovanie drobného občerstvenia klientom, osobné odprevadenie na vyšetrenie a z vyšetreniaPráca s registračnou pokladňou , práca s platobným terminálomFakturácie a jednoduché platobné úhrady Pracovná doba : 30hodinový pracovný úväzok / 7:00 -17:30hod / 3x v týždni.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť med support je malá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá sa zaoberá manažmentom pacienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti na obdobnej pozícii výhodouKomunikatívnosťSpoľahlivosťSchopnosť zvládať stres Milé, príjemné vystupovanie Trpezlivosť Flexibilita

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3738453  Megjelentetés dátuma: 13.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800€ btt