Projektový manažér (TZB-vzduchotechnika)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 500 (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná zodpovednosť za oblasť vzduchotechniky na realizovaných stavebných projektoch
Analyzovanie zmien za danú oblasť v projektovej dokumentácii
Posudzovanie komplexných odborných riešení zo strany dodávateľov aj klientov
Posudzovanie komplexných cenových riešení
Analyzovanie odborných riešení na stavbách
Aktívna komunikácia s dodávateľmi v oblasti nacenenia projektov
Zodpovednosť za časť tendra týkajúceho sa vzduchotechniky pri stavebných projektoch
Kontrola dodávateľov na stavbe v oblasti realizovaných prác
Zabezpečenie dokumentácie realizovaných aktivít na stavbách
Zodpovednosť za dodržiavania všeobecne záväzných predpisov a technických noriem

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Minimálne 5 ročná prax v projektovom manažmente v oblasti TZB - vzduchotechnika
Vysokoškolské vzdelanie ideálne v oblasti TZB - vzduchotechnika
Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
Samostatnosť, schopnosť aktívne komunikovať, analytické myslenie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3712769  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 (výška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného kandidáta)