Predavač/ka

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Dohodou
650 € brutto v závislosti od skúsenosti kandidáta + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia so zákazníkmi a predaj tovaru
Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru
Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru, záručných listov
Dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest
Zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru
Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením
Podieľanie sa na pravidelných inventúrach
Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
Zodpovedanie za hotovosť v pokladni

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod so železiarskym tovarom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne 5 ročná prax na obdobnej pracovnej pozícií

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3669028  Megjelentetés dátuma: 15.5.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 € brutto v závislosti od skúsenosti kandidáta + variabilná zložka