Montážnik jednoúčelových strojov

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Dohodou
700 - 800 EUR/mesiac700€ btt v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexnú montáž jednoúčelových strojov (ohýbacie stroje,tabuľové nožnice, deliace stroje)
Skladanie jednotlivých komponentov
Osadenie pohonov (motor, ozubené kolesa, remene a podobne)
Dodatočné úpravy komponentov v prípade nepresnosti (vŕtanie, frézovanie)

Možnosť dlhoročnej spolupráce
Práca v stabilnej spoločnosti
Pracovná doba od 6:00hod. - 14:30hod. - víkendy voľné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná Slovenská spoločnosť vyrábajúca jednoúčelové stroje na export

Požiadavky na zamestnanca

Manuálna zručnosť
Technické myslenie
Schopnosť čítať technický výkres
Technické vzdelanie výhoda (strojárstvo, zámočníctvo)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3644503  Megjelentetés dátuma: 23.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 800 EUR/mesiac700€ btt v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúseností