Konštruktér (Solid Edge)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhotovenie 3D-CAD modelov, výrobných výkresov a kusovníkov pre výrobu a montáž dielov
Konštrukcia mechanických dielcov a vyhotovenie výkresov pre strojársku výrobu
Návrh obrábacích postupov predmetných dielcov
Realizácia podkladov (montážne výkresy zostáv) pre následnú montáž vyrábaných dielcov do montážnych skupín (časti liniek strojov a zariadení, pripadne montáž celých liniek strojov a zariadení)
Spracovanie technickej dokumentácie aj v nemeckom jazyku
V prípade potreby dohľad pri montáži priamo u klienta spoločnosti
Absolvovanie priamych jednaní u klienta ohľadne požadovaných technických špecifikácií
Tvorba konštrukčných konceptov na podporu distribučných procesov
Realizácia technických požiadaviek podľa technických špecifík zadávacích podmienok
Návrh a skonštruovanie kompletných jednotlivých staníc, prípravkov a montážnych liniek
Tvorba doplnkovej konštrukčnej dokumentácie podľa platných dokumentov popisu procesu konštrukcie a vývoja
Spolupráca pri realizácii a sústavnom zlepšovaní systému riadenia kvality

Stabilná medzinárodná spoločnosť

Konštruktér zo znalosťami a skúsenosťami s vyhotovením výkresov montážnych dielov vyhovujúcich normám DIN resp. ISO-štandartu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Inovatívna spoločnosť, ktorá sa zaoberá riešeniami v oblasti priemyselnej výroby a automatizácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Solid Edge - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti a znalosti s vyhotovením výkresov montážnych dielov vyhovujúcich normám DIN resp. ISO-štandardu
Skúsenosti s konštruovaním a stavbou strojov
Znalosti v oblasti priemyselnej automatizácie
Ovládanie technických materiálov
Dôveryhodnosť (pri podpise zmluvy požadujeme aj podpis Prehlásenia o zachovaní firemného tajomstva)
Dobré komunikačné schopnosti (so zákazníkmi, dodávateľmi) a veľmi dobré technické schopnosti
Organizačný talent, samostatnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3516368  Megjelentetés dátuma: 15.10.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 eur