Najzamestnávateľ 2023 - 5. miesto, Obchod a služby

Vedúci/a oddelenia - DEICHMANN-Logistik SK

Lokalita: Dunajská Streda

Typ úväzku: plný úväzok

Mzda (brutto): 2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?

  • vedenie a kontrola tímu a zadeľovanie prác podľa rozpisu
  • zodpovednosť za riadenie a efektívne vedenie tímu na základe pridelených prác; riešenie operatívnych problémov; zaúčanie nových kolegov na jednotlivé pracovné pozície
  • plnenie príkazov nadriadených a vykonávanie všetkých pracovných činností súvisiacich s pracovnou pozíciou / pravidelný reporting/ účasť na školeniach zabezpečených so strany zamestnávateľa
  • kontrola skladových zásob, respektíve inventúra tovaru
  • vybavovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich telefonických hovorov
  • komunikácia formou elektronickej pošty
  • spolupráca s ostatnými oddeleniami
  • dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku
  • administratívna podpora pri distribúcii tovaru/ vybavovanie objednávok
  • prijímanie a vykladanie tovarov
  • evidencia tovarov prostredníctvom výpočtovej techniky, programov
  • sortírovanie prijatých materiálov
  • umiestňovanie prijatých tovarov do regálov a miest na to určených
  • označovanie uskladneného materiálu informačnými etiketami
  • vyskladňovanie materiálov zo skladu na základe prijatých objednávok, ich balenie a pripravovanie na odvoz
  • expedovanie tovaru
  • udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
  • starostlivosť o čistotu a dobrý technický stav pridelených mechanizmov a všetkých pridelených pracovných prostriedkov
  • starostlivosť a ochrana majetku firmy
  • viaczmenná prevádzka
  • v prípade potreby dvojzmenná prevádzka/víkend

Ako si ťa predstavujeme?

Požiadavky na zamestnanca:
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti
Nemecký jazyk – Pokročilý
Slovenský jazyk – Pokročilý
Maďarský jazyk – Pokročilý

  • predošlá skúsenosť na obdobnej pozícii
  • samostatnosť a dôslednosť pri plnení pracovných úloh
  • ochota učiť sa nové veci
  • pozitívny prístup k práci
  • príjemné a profesionálne vystupovanie
  • znalosť nemeckého jazyka povinná
Ostatné znalosti:
Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint) – Pokročilý

Čo ti ponúkame?

  • Mzdové podmienky (brutto): 2000-2500 Eur/mesiac
  • Mesačné prémie
  • Lojalitné prémie až do 60 eur mesačne, podľa odpracovaných rokov
  • Letné a zimné prémie
  • Príspevok na stravné
  • Pracovná bezpečnostná obuv a odev zadarmo
  • 10% zľava v obchodoch Deichmann
  • Darčekové poukážky
  • Príspevok na rekreáciu
  • Vianočný večierok a firemné akcie
  • Úrazové poistenie do výšky 25000 Eur
  • Príjemné pracovné prostredie vo veľkej a stabilnej spoločnosti

Len pár krokov ku  skvelej práci

Idem do toho Alebo - chcem si prejsť Ďalšie pracovné ponuky
ID: 4394500  Megjelentetés dátuma: 26.9.2022  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac