Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Kaderník/kaderníčka

DEED-SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.8.2020
Od 800 EUR/mesiacnadštardartný príspevok na stravu, výkonnostné odmeny a odmeny z predaja tovaru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu v rozrastajúcom sa kaderníctve blízko OC Centrál. Cieľom nášho kaderníctva je ponúknuť služby celej rodine.
Práca kaderníčky/kaderníka zahŕňa dámske, pánske a detské strihanie, tvorbu spoločenských účesov, farbenie a melírovanie vlasov značkou L‘oreal , odborné poradenstvo pri službách, ako aj ponúkanom tovare. Predajný sortiment zahŕňa renomované značky pod záštitou L‘Oreal Profesionnel, ako aj vlasovú kozmetiku Original Sprout ideálnu pre deti, či exkluzívnu detskú nechtovú kozmetiku Snails.
Pracovná doba je na smeny, dlhý a krátky týždeň od 8.00hod do 20.00hod, prípadne podľa individuálne dohodnutých objednávok.

Zamestnancom ponúkame výborné pracovné podmienky, nadštandartné stravné lístky v podobe edenred karty, nezabúdame na výkonnostné odmeny a odmeny z predaného tovaru a samozrejme priateľský kolektív. Taktiež hradíme odborné školenia v oblasti nových trendov vo farbení a strihaní.

Stručný životopis zasielajte na mailovú adresu: [email protected], telefonický kontakt: 0905742167

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať a učiť sa nové veci, precíznosť, kreativita, flexibilita, príjemné vystupovanie

Rozrastajúce sa kaderníctvo, ktoré chce využiť veľký potenciál v poskytovaní služieb pre celú rodinu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3930214  Megjelentetés dátuma: 28.6.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac