Chceš predávať veselé produkty Dedoles? (SNV)

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
437,5 EUR/mesiacTrojzložková mzda - fix 437,5 €/btt/mesiac, osobné ohodnotenie a prémie z predaja.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáš Dedoles a naše veselé ponožky či bielizeň? Ešte nie? Pozri si naše portfólio na stránke www.dedoles.sk a určite si ich zamiluješ!

Do našej predajne v Spišskej Novej Vsi hľadáme šikovného človeka na skrátený úväzok, ktorého baví komunikácia so zákazníkmi a dokáže spraviť z nákupu našich produktov príjemný zážitok. :)

A teraz pár faktov:

• Predajňa sa nachádza v obchodnom centre MADARAS v Spišskej Novej Vsi a predávame v nej práve naše veselé ponožky, spodnú bielizeň, plavky či žabky.
• Pracovná doba je podľa otváracích hodín nákupného centra - od 9:00 do 20:00 hod (pracovný deň aj cez víkend).
• Potrebujeme niekoho, kto bude naše produkty predávať s úsmevom na tvári a koho to bude naozaj baviť a tešiť. Vieš si zarobiť aj nejaké tie peniažky navyše z obratu. Čo poteší viac? ;)

Ozvi sa nám, tešíme sa na stretnutie. ♥

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov ♥

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašleš životopis cez túto stránku a dozvieme sa o Tebe viac.

Výberové konanie pozostáva z dvoch kôl :-)

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše životopisy budeme starostlivo posudzovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4105677  Megjelentetés dátuma: 17.6.2021  Alapbér (bruttó): 437,5 EUR/mesiac