L&D Captain

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacv závislostí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Možno tušíš, možno nie, Dedoles nám skutočne vyrástol všetkými smermi. Chceme sa neustále zlepšovať, posúvať, rásť, tak možno to budeš práve ty, kto nám s touto veľmi dôležitou rolou pomôže.
Dedoles potrebuje človeka, ktorý presne vie, ako nastaviť stratégiu rozvoja, a dokáže ju aj zaimplementovať do našej úžasnej hravej kultúry.
Dokážeš navrhnúť perfektnú koncepciu rozvoja a vzdelávania? Ukáž, čo je v tebe .
Spolu so svojim CV nám, prosím, zašli svoj návrh (rozsah max. dve A4), ktorý má obsahovať:
• Spôsob, akým by si to uchopil/a.
• Orientačný časový plán implementácie.
• Čo by si na to potreboval/a.
• Ako by si využil/a externé, prípadne interné zdroje.
• Spôsob, ako by si navrhol/la svoju/našu úspešnosť.

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné ♥.

Informácie o výberovom konaní

3 kolá pohovorov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

6

Určite budeme od Teba očakávať:
• Skúsenosti v oblasti vzdelávania a rozvoja zamestnancov aspoň 6 rokov.
• Samostatnosť, flexibilita, kreativita.
• Schopnosť pracovať v dynamickom a neustále meniacom sa prostredí.
• Schopnosť identifikácie kľúčových priorít.
• Skúsenosť s vytváraním interných rozvojových programov.

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4037574  Megjelentetés dátuma: 23.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac