Warehouse Shift Leader

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac(závisí od skúseností kandidáta).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš sklad je stále plnší, produkty pribúdajú a to znamená iba jedno - viac práce, viac projektov a zároveň viac príležitostí pre osobný rast. A práve preto hľadáme do tímu skúseného kolegu alebo kolegyňu, ktorý má rád prácu s ľuďmi, je tímový hráč a má chuť pracovať v logistike s najmodernejšími skladovými technológiami.

Aj tieto výzvy striehnu na Teba v Dedoles:

- návrh, organizácia a plánovanie prevádzky na zverenej zmene v sklade,
- riadenie a motivácia pridelených zamestnancov na zmene a rozvíjanie ich vedomostí a zručností,
- riadenie a koordinácia tímlídrov na svojej zmene,
- aktívne vyhodnocovanie personálnych a technických potrieb v sklade,
- participácia na plánovaní zmien a plánovaní personálnych zdrojov na jednotlivé úseky skladu,
- rozvoj produktivity zverených zamestnancov a zabezpečenie skladových KPIs,
- navrhovanie procesov, ktoré môžu zlepšiť efektivitu a KPIs v sklade,
- monitoring a kontrola výkonnosti členov svojho tímu a poskytovanie spätnej väzby,
- zaškoľovanie nových tímlídrov do procesov, evidencia a kontrola dochádzky,
- operatívne riešenie vzniknutých problémov na zmene,
- zabezpečenie pravidelného reportingu v sklade - príprava denných, týždenných a mesačných reportov na čas a v požadovanej kvalite,
- podpora firemnej kultúry Dedoles a vedenie pozitívnym,
- vytváranie pracovných postupov a zaškoľovanie tímlídrov,
- manažment projektov a ostatných tímlídrov súvisiacich s rastom efektivity v sklade,
- zabezpečiť dodržiavanie BOZP, každodenný poriadok a plynulý chod zvereného úseku.

Miesto výkonu práce je Pezinok/Senec a pracujeme v dvojzmennej prevádzke (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00).

Vašu prácu Vám budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budete mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašleš životopis a dozvieme sa o Tebe viac.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše životopisy budeme starostlivo posudzovať. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci skladu, shift leader, zmenový vedúci, zmenový majster.

Počet rokov praxe

5

- ľudskosť,
- férovosť,
- znalosť skladových procesov,
- chuť pracovať na sebe ako shiftlíder,
- tímovú spoluprácu a zároveň odvaha prevziať individuálnu zodpovednosť,
- schopnosť nielen dávať, ale aj prijímať spätnú väzbu a neustále sa rozvíjať,
- odolnosť pracovať pod stresom v prostredí, ktoré sa neustále mení,
- pozitívny vzťah k moderným skladovým technológiám,
- otvorenú a priateľskú komunikáciu.

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4034268  Megjelentetés dátuma: 7.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac