Office Assistant

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacpodľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dedoles rastie raketovým tempom a rozrastajú sa aj naše tímy plné zanietených ľudí, ktoré si však nevedia poradiť bez šikovného OFFICE ASSISTANTA/TKY!

Hľadáme niekoho, kto spraví z nemožného možné, kto sa rýchlosťou zvuku (berieme ohľad na to, že nie každý funguje rýchlosťou svetla :-) ) prispôsobí rôznym prostrediam a situáciám. V neposlednom rade by si mal/a byť niekto, kto si užíva komunikáciu so všetkými živými, ale aj neživými tvormi :-).

V krátkosti - ak sa považuješ za office čarodeja/ku, tak magicky zamávaj svojím CV a pošli nám ho!

Čo by bola Tvoja náplň práce?

Pravidelná administratívna a organizačná podpora na pobočke v Bratislave
Komunikácia a riešenie potrebnej agendy so správcom a upratovacou službou pobočky
Zabezpečenie potrebných servisných prác, opráv, úprav, reklamácií
Komunikácia s úradmi, dodávateľmi, inštitúciami
Spracovanie a evidencia pošty
Evidencia a archivácia dokumentov a zmlúv
Nákup kancelárskych potrieb, obalového materiálu a zariadení kancelárií
Organizácia podujatí a meetingov
Participácia pri riešení a hľadaní nových priestorov pre spoločnosť
...a samozrejme mnoho ďalších činností a ad hoc úloh :-)

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

office assistant

Počet rokov praxe

1

Čo od Teba očakávame?

- samostatnosť,
- výborné komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie,
- logické myslenie,
- ochotu,
- zodpovednosť,
- skvelý time-management,
- prax na podobnej pozícií minimálne 1 rok.

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4025318  Megjelentetés dátuma: 26.1.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac