Dispečer a Reklamačný kúzelník v jednom

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Viničianska Cesta, Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím v Pezinku sa rozrastá a my hľadáme kolegu, ktorý úlohy neodkladá ale dokáže ich vyriešiť ASAP :) Ak si samostatný, zodpovedný a necúvneš pred žiadnou prekážku, máš organizačné zručnosti a vieš komunikovať v anglickom jazyku, neváhaj a pošli svoje CV.

Tvojou úlohou bude:

- Riadenie procesu prijímania, riešenia a ukončovania reklamačných konaní.
- Komunikácia so subdodávateľmi pri riešení jednotlivých podnetov.
- Organizácia vnútroštátnej a medzinárodnej dopravy.
- Tlačenie balíkových štítkov pre atypické zásielky.
- Zabezpečovanie pridelenia číselných rád od jednotlivých kuriérskych spoločností.
- Zostavovanie pravidelných reportov.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov ♥

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašleš životopis cez túto stránku a dozvieme sa o Tebe viac.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky Vaše životopisy budeme starostlivo posudzovať. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

- anglický jazyk - stredne pokročilý (B2),
- oragnizačné a komunikačné schopnosti,
- samostatnosť,
- zodpovednosť,
- tímový hráč,
- lojalita,
- MS Excel - pokročilý.

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4017016  Megjelentetés dátuma: 7.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac