HR Ninja

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacInzerovaný plat je minimálny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále pomáhame našim kolegom nájsť na ich oddelenia tých najšikovnejších ľudí, ktorí si nájdu to svoje miestečko na sebarealizáciu. Karta sa otočila. Hľadáme k sebe do tímu HR nadšenca, ktorý sa primárne postará o našich skladníkov a spraví aj nemožné preto, aby z hľadiska HR agendy všetko klapalo tip-top. Niekoho, kto má skvelé nápady, drive a tímového ducha. Sme zabehnutý tím, ktorý sa súčasne s firmou rozrastá.

Čo ťa bude u nás čakať ako HR Ninju?

- Je nevyhnutné nastaviť niekoľko procesov a podporiť lepšie fungovanie nášho skladu z HR pohľadu
- Budeš mať na starosti kompletné výberko a všetko okolo neho
- Pomáhať pri plánovaní hiringu do nášho špičkového logistického centra v Senci
- S veľkým nadšením sa starať o spokojnosť a motiváciu v sklade
- Spolupracovať a riešiť pracovno-právne otázky s manažérmi logistického centra
- Organizovať a zabezpečovať kontrolu povinných školení a preškoľovaní (BOZP, PO, VZV a iné)
- Podporovať manažérov pri onboardignu/offboardingu
- Zapájať sa do rôznych HR projektov, ktoré nás čakajú a neminú.

Naši šikovní skladníci si zaslúžia veľa pozornosti a podpory, ak im to vieš zaručiť, tak si náš/naša!

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, vzdelávanie, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

HR

Počet rokov praxe

2

Určite od teba budeme očakávať:

- perfektné komunikačné schopnosti,
- aby ľudia boli pre teba na prvom mieste,
- samostatnosť, ktorá nás poteší, ale zároveň budeš s nami kopať za jeden tím,
- aby si bol vo svojej práci precízny/a, dôsledný/á a tiež si skvele odmanažuješ svoj čas,
- budeš skutočne proaktívny/a a pozitívne naladený/á.

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4011283  Megjelentetés dátuma: 16.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac