Vianočné balenie darčekov v Dedoles

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Viničianska Cesta, Pezinok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac(nástupný plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš robiť ľuďom radosť ? Chceš pracovať v super kolektíve ? Poď k nám do Dedoles a pomôž nám s chystaním vianočných darčekov v podobe našich veselých a farebných produktov a prines aj ty ľuďom úsmev na tvári !

Hľadáme šikovných ľudí do nášho skladu v Pezinku, ktorí pomôžu s chystaním, balením a príjmom/výdajom tovaru pre našich zákazníkov. U nás sa pracuje v dvojzmennej prevázdke od 6:00 -14:00 a od 14:30 do 22:00.
Práca je vhodná pre kohokoľvek, kto si rád zarobí niečo navyše a svoju prácu berie zodpovedne a spoľahlivo :)

Máš záujem? Ozvi sa čím skôr.

Zmluva sa uzatvára na dobu určitú - do 31.1.2021 s možnosťou predĺženia pre tých najlepších :)

Staneš sa súčasťou rastúcej firmy plnej rôznorodých a jedinečných ľudí. Samozrejmosťou je príjemné a pozitívne pracovné prostredie. Produkty firmy za zamestnanecké ceny. Zabezpečíme Ti školenia, aké budeš potrebovať :)

Ak Ťa táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašleš životopis a dozvieme sa o Tebe viac :-)

Vopred ďakujeme Vám všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej Dedoles rodine. Všetky Vaše životopisy budú starostlivo posúdené našou Zuzkou a Nikou, ktoré každému dajú odpoveď. Pozývať na video stretnutie, však budú len vybraných uchádzačov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle nariadenia o ochrane osobných údajov (GDPR).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny prístup k práci,
- chuť učiť sa nové veci,
- schopnosť efektívne manažovať svoj čas,
- tímový duch,
- výhodou je prax v sklade.

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3977929  Megjelentetés dátuma: 28.9.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac