PHP Web Developer

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 EUR/mesiacod 2200€ (záleží od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho DEDOLES IT tímu hľadáme skúseného back-end / full-stack PHP developera, ktorý nám pomôže s vývojom našej webstránky.

Ako back-end / full stack developer budeš u nás:

- vývíjať vo frameworku Laravel (na ktorom beží naše CMS - Buxus),
prácovať s GIT-om,
- využívať continuous deployment a robiť code reviews a testovať,
- venovať sa front-end framework-om: angular, vuejs,
- a v neposlednom rade aplikovať v práci moderné technológie ako PHP 7, Laravel 5.8, redis, SOLR, elasticsearch, beanstalkd.

Budeš súčasťou zabehnutého tímu interných a externých kóderov, ktorí si dajú záležať na tom, aby držali krok s dobou a preto značná časť Tvojej pracovnej doby bude vyhradená práve na vzdelávanie.

Nebojíme sa investovať do tých najlepších technológií a samozrejme podporujeme svojich zamestnancov v neustálom raste. Ak máš rád výzvy, hľadáš priestor na sebarealizáciu a chceš zažiť niečo, čo si ešte nezažil? Tak neváhaj a poď do toho s nami ;)

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Laravel (PHP framework) - Pokročilý
GIT - Základy
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3 rokov skúsenosti s PHP (aspoň 1 rok s PHP 7)
- skúsenosť s framevorkom Laravel (nutnosť)
- poznať GIT a vedieť s ním pracovať - pridávať zmeny, mergovať, riešiť konflikty... (nutnosť)

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3969561  Megjelentetés dátuma: 26.10.2020  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac