Špecialista zákazníckej podpory s francúzskym jazykom / Pezinok

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Viničianska Cesta, Pezinok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našou misiou je mať najspokojnejších zákazníkov a zamestnancov. Každý člen tímu môže prispieť k napĺňaniu prvej časti misie = najspokojnejší zákazníci. Čo by bolo aj Tvojou úlohou :)

Tím zákazníckej podpory sa nachádza na našej centrále v Pezinku. Všetci majú pridelenú krajinu podľa toho, aký cudzí jazyk ovládajú – a tak majú naši zákazníci možnosť komunikovať v ich materinskom jazyku a vyriešiť situácie v čo najväčšom komforte. Hľadáme niekoho, kto bude svojim prístupom a náladou podporovať nie len dobrú atmosféru v tíme, ale hlavne zvyšovať zážitok zo zákazníkovho nákupu.

Keďže rastieme raketovou rýchlosťou, potrebujeme ďalšie posily. Ide najmä o písomnú komunikáciu vo francúzskom jazyku, čiže je potrebná naozaj expertná úroveň gramatiky a štylistiky. V prípade, že sú vyriešené všetky požiadavky vo francúzskom jazyku, určite je tu možnosť vypomôcť aj so slovensky hovoriacimi klientmi a tak odbremeniť kolegyne od ich úloh.

Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné. A v neposlednom rade budeš mať milú tímlíderku Aďku, ktorá sa vždy stará o to, aby boli spokojní nie len zákazníci, ale predovšetkým aj jej ľudia v tíme. :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

- francúzsky jazyk ako materinský jazyk alebo expert je podmienkou (písomne a ústne)
- každý ďalší jazyk je veľká výhoda :-)

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3846834  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac