Kreatívec na tvorbu krátkych videí do reklám

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Cukrová 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 Eur brutto/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa tvorba videí a sršíš kreatívnymi nápadmi?

Aktuálne hľadáme niekoho, kto nám pomôže s tvorbou krátkych a predajných videí do kampaní a budeme tak rozširovať veselú náladičku do sveta spolu s našimi veselými ponožkami Good Mood :-)

Táto brigáda je vhodná pre šikovných študentov alebo absolventov, ktorí sa venujú tvorbe videí a už majú nejaké pekné videá za sebou.

Natočte krátke 15-30 sekundové video s našimi ponožkami (alebo inými), zašlite ho cez registračný formulár spolu s životopisom a možno práve Vy vyhráte tento minikonkurz na nášho nového kolegu/kolegyňu ♥

Inšpirovať sa môžeš našimi videjkami na Facebooku či Instagrame - alebo pri registrácii uveď, že by si video rád videl/videla a spätne Ti ho pošleme.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia a budeš mať k dispozícii niekoľko benefitov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- kreativita
- skúsenosť s tvorbou videí a aspoň malé portfólio
- chuť rozširovať dobrú náladu :-)

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3793492  Megjelentetés dátuma: 22.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 Eur brutto/hodina