Vianočná výpomoc v sklade na poobedné zmeny

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Viničianska Cesta 19, Pezinok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
850 Eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš nám pomôcť potešiť našich zákazníkov a pripraviť pre nich vianočné objednávky tak, aby k nim dorazili včas?

Hľadáme šikovných ľudí do nášho skladu v Pezinku, ktorí pomôžu s balením tovaru, príjmom/výdajom tovaru a s tým spojenou administratívou.
Práca je vhodná pre kohokoľvek, kto si rád zarobí niečo navyše a svoju prácu berie zodpovedne a spoľahlivo :)

Máš záujem? Ozvi sa čím skôr.

Zmluva sa uzatvára na dobu určitú - do 31.12.2019 s možnosťou predĺženia pre tých najlepších :)

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci už niekoľko rokov. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, jazykové kurzy, vzdelávanie, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3782099  Megjelentetés dátuma: 11.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 Eur/brutto