Copywriter

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Cukrová 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1200 Eur na faktúru + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho super marketingového tímu hľadáme šikovného copywritera, ktorý bude mať na starosti kreatívne písať popisy k našim produktom v súlade s našimi hodnotami a tone of voice. Ďalej bude mať na starosti revíziu textov pre web, sociálne siete, newslettre a rýchle posty o značke, úpravu textov pre brandové offline nástroje.
v skratke: Tvojou náplňou práce by bolo vymýšľanie kampaní, headline-ov a textov v offline aj online prostredí. Vymyslieť ideu, premeniť ju v kampaň a textovo ju naplniť. :-)

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme. Odmeny za splnené KPI's na mesačnej báze je možné dosiahnuť po absolvovaní skúšobnej doby. :-)
Tvoju prácu Ti budú spríjemňovať super kolegovia, ktorí sú srdcom Dedolesáci už niekoľko rokov. Okrem toho budeš mať množstvo benefitov, Multisport kartu, teambuildingy, zamestnanecké zľavy na produkty a iné.

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašlete životopis cez túto stránku a dozvieme sa o Vás viac.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Vzhľadom na nariadenie o spracovaní osobných údajov budeme spracúvať iba životopisy, ktoré nám prídu cez stránku PROFESIA a ktoré tak akceptujú súhlas so spracovaním osobných dát.

Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle nového nariadenia o ochrane osobných údajov (GDPR).

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

- musí to byť človek so skúsenosťami, ktorý vie naozaj písať, ktorý ovldáda aspoň základ SEO, čo sa týka kľúčových slov a umiestňovania ich v texte, vie ako zaujať

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3647010  Megjelentetés dátuma: 28.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 Eur na faktúru + odmeny