Manažér pre kamenné obchody internetového obchodu Dedoles

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Drevárska 23, Pezinok, Bratislava, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu samostatného a proaktívneho človeka, ktorý by si vedel vziať na starosť otváranie kamenných obchodov internetového obchodu Dedoles. Hľadáme niekoho, kto má už s otváraním kamenných prevádzok skúsenosti. Vie pracovať samostatne, vyjednať výhodné podmienky, plánovať a realizovať projekty od začiatku po koniec. Skúsenosti s výberom miesta pre predajňu, ako vyskladať predajňu, ako spraviť prevádzku úspešnú. Znalosť najnovších technológií a trendov v retaily. Plánujeme začať Bratislavou a prípadne pridať aj Prahu ešte pred sezónou Q4/2018. Práca bude odmeňovaná fixne + odmeny za výkon prevádzok.

Súčasť dynamicky rastúcej firmy plnej mladých ľudí - práca v tíme. Príjemné a proaktívne pracovné prostredie. Odber produktov firmy za zamestnanecké ceny. Teambuildingy. Firemné auto, mobil, PC.

Sme firma, ktorej záleží na tom, ako vplýva na svet okolo. Preto predávame len produkty, ktoré sú originálne a kvalitné a pri výrobe ktorých nikto netrpí.

Hľadáme do tímu človeka, ktorý cíti, že chce pracovať na niečom zmysluplnom. Pracovať v práci, ktorá ho baví a z ktorej sa domov vracia spokojný.

Jedna z našich základných hodnôt je rast - na osobnej aj firemnej úrovni. Ak máš chuť na sebe pracovať a posunúť sa v živote ďalej, Dedoles je to správne miesto.

Ďalšia naša hodnota je spokojnosť - usilujeme sa o to, aby boli spokojní zamestnanci aj zákazníci. Veríme, že jedno je s druhým prepojené. Viac o našej filozofii tu https://www.dedoles.sk/filozofia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Produktový manažment, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Samostatnosť, vytrvalosť, komunikatívnosť. Skúsenosti s vyjednávaním podmienok, klasickým maloobchodom. Schopnosť analyzovať dáta a na ich základe robiť rozhodnutia.

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3308226  Megjelentetés dátuma: 12.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou