Skladník v Dedoles na vianočné obdobie

Dedoles, s.r.o.

Miesto práce
Drevárska 23, okres Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expedícia tovaru
Balenie tovaru
Spracovanie e-shop objednávok
Príjem/výdaj tovaru
Práca s terminálmi a scanermi
Skladové operácie s tovarom

Výborne naladený kolektív mladých ľudí
Podieľanie sa na raste a expanzii Dedoles-a aj mimo slovenských hraníc
Možnosť zakúpiť Dedoles produkty za nákupné ceny

Hľadáme ľudí na výpomoc počas vianočného obdobia - na plný aj skrátený úväzok, prípadne na dohodu. Hľadáme výpomoc krátkodobo do konca decembra 2017. Ak si chceš skúsiť prácu s nami a pomôcť nám zvládnuť vianočný nápor a skúsiť si atmosféru Dedoles, radi ťa medzi nami privítame.

Ak ťa táto pracovná ponuka zaujala a spĺňaš naše kritériá, pošli nám svoj životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu s motivačnými listami budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme dynamický internetový obchod s veselou pracovnou atmosférou.

Čo je tvoje plus, ktoré oceníme?

Máš skúsenosti z E-shopu?
Máš skúsenosti s prácou zo skladu - práca s terminálmi, čítačkami
Vieš pracovať so systémom POHODA

Dedoles je dynamický slovenský e-shop s originálnymi, veselými produktmi, ktorý má predajné miesta po celom Slovensku. Oblečenie, obuv, či doplnky s našimi vlastnými farebnými dizajnmi majú za úlohu rozveseľovať dni zákazníkov už vo viac ako 15 krajinách sveta. Skvelý Dedoles tím každý deň usilovne pracuje na tom, aby z nás mali naši skvelí zákazníci radosť.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu: http://dedoles.sk/filozofia/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3238742  Megjelentetés dátuma: 10.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800