Можливість для людей з України

Zámočník - zvárač

DECRAN-SK s. r. o.

Miesto práce
Robotnícka 273, Považská Bystrica-Strojárne
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
11,95 - 13,95 EUR/hod.Mzda na živnosť, možnosť práce na na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre zámočníka - zvárača . Zamestnanec sa prijíma do zamestnania ako výrobný robotník zámočník, zvárač. Pracovná náplň- zámočnícke a zváračské  práce pri výrobe oceľových dverí, manipulačných paliet, manipulačných vozíkov a iných výrobkov podľa pokynov zodpovedného vedúceho .

Benefity:
- Pracovný odev (údržba + čistenie), náradie
- Mesačný BONUS – 10 eur za deň ( variabilná zložka )
- 13-ty plat ( výška mesačného platu – na konci roka ) platí iba pre zamestnancov
- príplatky za sťaženú prácu platí iba pre zamestnancov
- Jendozmenná prevádzka ( 6:00 – 14:30 )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zámočník

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Zahraničná spoločnosť, pôvodom z Belgicka zaoberajúca sa výrobou priemyselných dverí z ocele.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 3336678  Megjelentetés dátuma: 19.3.2024  Alapbér (bruttó): 11,95 EUR/hod.