Zvárač Belgicko mzda od 4000 € - 4500 €

DECRAN-SK s. r. o.

Miesto práce
Belgicko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
4 000 EUR/mesiacPriemerná mesačná fakturácia: 4 000 EUR - 4500 EUR - Možnosť prenajať si izbu za rozumnú cenu spolu s ďalšími Slovenskými kolegami blízko spoločnosti. -

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre zručného pracovníka v oblasti zvárania - zváračské práce pri výrobe oceľových dverí, manipulačných paliet, manipulačných vozíkov a iných výrobkov podľa pokynov zodpovedného vedúceho s určitým podielom jednoduchých zámočníckych prác - výhodou je, ak záujemca vie aj lakovať. Hľadáme výlučne živnostníkov pre našu spoločnosť v Belgicku. Je tu možnosť prenajať si izbu v modernom dome spolu so svojimi Slovenskými kolegami za rozumnú cenu. Pracujete za hodinové sadzby (priemerná mesačná fakturácia je 4 000 EUR - 4500 EUR, ktorá sa však môže zvýšiť). Kandidáti musia ovládať angličtinu.

Mzdové podmienky:

- Priemerná mesačná fakturácia: 4 000 EUR- 4500 EUR
- Možnosť prenajať si izbu za rozumnú cenu
spolu s ďalšími Slovenskými kolegami blízko
spoločnosti.

V prípade záujmu ma kontaktujte emailom na : [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zvárač/zámočník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

základná znalosť anglického jazyka

Zahraničná spoločnosť, pôvodom z Belgicka zaoberajúca sa výrobou priemyselných dverí z ocele.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 3288407  Megjelentetés dátuma: 28.3.2024  Alapbér (bruttó): 4 000 EUR/mesiac