Profesionálny poradca zákazníka - kuchyne Poprad

DECODOM, spol. s r.o.

Miesto práce
MAX Poprad, Dlhé Hony, Poprad
Termín nástupu
dohodou
565 €+ 200 € náborový bonus + provízie podľa predaja ,po skúšobnej dobe priemerná mzda brutto 1 200,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Najväčší slovenský výrobca nábytku Decodom hľadá profesionálneho poradcu zákazníka so špecializáciou na navrhovanie kuchýň do nového kuchynského štúdia.
Pracovnou náplňou je:
- dispozičné riešenie nábytku podľa požiadaviek zákazníka v grafickom programe
- podávanie informácií o predávanom tovare
- starostlivosť o priestor predajne
- komunikácia so zákazníkom
- práca s pokladňou
- práca na zmeny

- práca v Slovenskej spoločnosti s 20. ročnou tradíciou
- kariérny rast
- stabilný príjem
- náborový príspevok 600 €
- podrobné zaškolenie
- príspevok na stravovanie
- finančná odmena pri pracovnom výročí
- finančná odmena pri životných jubileách
- odmeny pre darcov krvi
- zamestnanecké zľavy na výrobky spoločnosti

Úspešných kandidátov, ktorých vyberieme na základe životopisov pozveme na osobný pohovor. Životopis spolu s motivačnýn listom adresujte na PERSONÁLNE ODDELENIE spoločnosti DECODOM - s označením pracovného miesta o ktoré sa uchádzate, spolu s miestom výkonu povolania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevo,technika,obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Vhodný kandidát musí mať technické a zároveň estetické cítenie a priestorovú predstavivosť. Orientuje sa v aktuálnych nábytkových trendoch a sleduje vývoj dizajnu. K základným zručnostiam patrí aj práca v grafickom softvéri, pomocou ktorého bude navrhovať kuchynský nábytok. Je komunikatívny a pripravený riešiť požiadavky zákazníkov.
Prax v predaji nábytku výhodou. Spolu so žiadosťou zašlite Vaše portfólio prác, návrhov, realizácií. Akceptujeme len vlastný štruktúrovaný životopis a motivačný list, nie vyplnený predtlačený formulár.

Najväčší slovenský výrobca nábytku - proexportne zameraná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3639316  Megjelentetés dátuma: 24.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 565 €+ 200 € náborový bonus + provízie podľa predaja ,po skúšobnej dobe priemerná mzda brutto 1 200,- €