Vedúci e-shopu pre maloobchodnú sieť

DECODOM, spol. s r.o.

Miesto práce
Pílska 7, okres Topolčany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
motivačné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj, riadenie a zodpovedanie činnosti e-shopu maloobchodnej siete
• zodpovedanie za spravovanie web stránok a e-shopov po technickej a obsahovej stránke
• udržiavanie a aktualizovanie obsahovej stránky webu
• opravovanie vzniknutých chýb
• testovanie web stránok s cieľom zefektívniť ich použiteľnosť
• optimalizovanie chodu web stránok zmenou technických parametrov hardvéru, kompresiou použitých súborov, vylepšením používateľskej dostupnosti
• spolupracovanie s autormi textov, grafikmi, programátormi a web dizajnérmi
• príprava podkladov pre napĺňanie stránky a e-shopu (banery, katalógy, cenníky, popisy, úprava fotografií )
• návrh funkcionalít na webstránke a eshope a vylepšovanie dizajnu
• návrh, príprava a odosielanie newslettrov
• správa webovej domény decodom.sk
• analýza konkurenčných stránok ( funkcionality, dizajn, sortiment, služby…).
• správa sociálnych sieti
• príprava multimediálnych prezentácií , videoprezentácií
• elektronická reklama heuréka, google, zľavové portály, portály o bývaní...
• analýzy, štatistiky elektronickej komunikácie ( návštevnosti, prekliky, čas strávený na stránke ( google analytics )
• seo optimalizácia firemného webu (meta údaje)

- zázemie stabilnej Slovenskej spoločnosti, predaj kvalitného produktu
- zamestnanecké výhody vyplývajúce z činnosti spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania a profesného rastu
- príjemné pracovné prostredie
- práca s najmodernejšou technikou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadované znalosti :
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Používateľ MS Windows – pokročilý
Microsoft Office – pokročilý

Ďalšie požiadavky na kandidáta:
- Od úspešného kandidáta požadujeme vynikajúce komunikačné a manažérske schopnosti. Schopnosť riadiť a viesť tím zamestnancov. Proaktívny, zodpovedný prístup, spoľahlivosť, časovú flexibilitu. Prax v odbore a danej pozícii 2 roky.
Akceptujeme len vlastný štruktúrovaný životopis a motivačný list, nie vyplnený predtlačený formulár.

Najväčší slovenský výrobca nábytku - proexportne zameraná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, hľadajúca spolupracovníkov, ktorí chcú byť motorom rozvoja spoločnosti.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3200793  Megjelentetés dátuma: 1.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivačné finančné ohodnotenie