Staň sa Online Sport Lídrom pre Fitness alebo Turistiku!

Miesto práce
Decathlon Pharos, Pri letisku, Ružinov
922 EUR/mesiacvýška mzdy sa môže meniť (závisí od skúseností a schopností) + 100 eur mesačný príspevok + mesačný bonus až do výšky 10% z hrubej mesačnej mzdy

Popis pracovnej pozície

Chceš sprístupňovať tvoj obľúbený šport celému Slovensku online?
Chceš spojiť Tvoju najväčšiu vášeň s prácou?
U nás v Decathlone sa to dá!

AKTUÁLNE HĽADÁME ZANIETENÝCH športovcov, ktorí:

• nakazia radosťou z pohybu aj iných športovcov,
• sú vitálni, komunikatívni, energickí, samostatní a zodpovední,
• napriek svojej samostatnosti radi pracujú v kolektíve,
• spravia pre návštevníka našej webstránky maximum.

Prihlás sa ak si :
- zvedavý športovec
- komunikatívny, praktický a organizovaný
- motivovaný zlepšovať seba, svoju prácu a výsledky
- zaujíma ťa online business
a chceš zmeniť Slovensko.

Požiadavky na úchádzača :
- základná znalosť HTML
- skúsenosť s používaním Google Analytics
- používateľská znalosť MS Office
- logické myslenie
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Svoje životopisy a motivačné listy s dôvodmi prečo sa chcete stať členmi nášho online tímu, zasielajte na [email protected]

Koho hľadáme

a chceš zmeniť Slovensko

Do tímu prinesieš :
- vedomosti
- svoje how know
- svoje názory ako zákazníka a športovca

Iné výhody

• mladý kolektív, v ktorom majú všetci niečo spoločné – šport a radosť z neho !
• osobnostný a profesionálny rast a možnosť napredovať,
• flexibilný pracovný čas,
• teambuildingy plné športu a všetkého, čo k nemu patrí,
• zamestnanecká zľava na Decathlon Passion Brands produkty,
• akciový program - Shareholding,
• podiel na zisku spoločnosti,
• sociálny fond - príspevok na športové aktivity,
• životné a cestovné poistenie

www.decathlon.sk

Kontakt

ID: 4038783  Megjelentetés dátuma: 25.2.2021  Alapbér (bruttó): 922 EUR/mesiac