Online zákaznícka podpora

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
850€ a 0-20% bonus

Popis pracovnej pozície

Máš rád šport a chcel by si sa dozvedieť ako funguje športový e-shop?
Do nášho tímu hľadáme niekoho, kto sa nebojí komunikovať so zákazníkmi a riešiť ich požiadavky. Niekoho, kto nám pomôže spravovať e-shop a ponúkne zákazníkom tie najlepšie produkty v jeho obľúbenom športe. Na tejto pozícii budeš mať priamy vplyv na spokojnosť zákazníkov a rast online biznisu.

Čo by ti nemalo chýbať, je odvaha robiť veci inak, kreativita, vitalita, zodpovednosť, dobré organizačné a komunikačné schopnosti.

Svoje životopisy a motivačné listy (opíšte v nich, akým športom sa venujete a ako často) zasielajte na [email protected].
Pohovory sa uskutočnia v priebehu mesiaca august.

Koho hľadáme

- Si milovníkom športu?
- Chceš sa dozvedieť ako funguje online biznis?
- Práca cez víkendy ti nerobí problémy?
- Si vitálny a zodpovedný?
- Si tímový hráč a chceš spolupracovať so športovcami po celom svete?
- Si komunikatívny, praktický a organizovaný?
- Si schopný učiť sa rýchlo a priebežne?
- Si schopný pracovať samostatne?
- Ovládaš gramatiku slovenského jazyka?

Iné výhody

Nástupný plat 850€ brutto (plný úväzok)
Bonus k platu (0-20% z brutto mzdy)
Individuálne ohodnotenie (na základe ročných výsledkov)
Stravné lístky v hodnote 3,60€
Podiel na zisku spoločnosti
Kolektív, v ktorom majú všetci niečo spoločné – šport!
Osobnostný a profesionálny rast - spýtaj sa nás na konkrétne príklady
Flexibilný pracovný čas
Teambuildingy plné športu a všetkého, čo k nim patrí
Zamestnanecká zľava na Decathlon Passion Brands produkty
Akciový program (shareholding) pre zamestnancov
Sociálny fond - príspevok spoločnosti na športové aktivity
Životné a cestovné poistenie

www.decathlon.sk

Kontakt

ID: 3590902  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850€ a 0-20% bonus