Koordinátor / Personalista / Náborář / DEBARAS.cz

debaras.cz s.r.o.

Místo práce
Senovážné nám. 23, 110 00, Praha 1, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
30.04.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1400EUR +

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme StartUp a hledáme nadšence pro gastronomii a nábor zaměstnanců. Provozujeme inzertní portál Debaras.cz a zajištujeme profesionály pro eventy v oblasti gastronomie prostřednictvím aplikace DebarasPRO.cz. Věnujeme se recruitmentu a headhuntingu. Naším cílem je spojit ty nejlepší lidi s nejlepšími provozy, rozvíjet talenty napříč světem formou recruitmentu, stáží, školení a získávání zkušeností.

Náplň práce
• Spolupráce s vedením společnosti na způsobu a podmínkách realizace služeb klientům
• Budování kvalitních, profesionálních a dlouhodobých obchodních vztahů s klienty
• Dohled nad dodržováním smluvních podmínek spolupráce mezi společností a klientem
• Komunikace a identifikace personálních potřeb klienta a žádaného profilu kandidáta
• Inzerce volných pracovních míst
• Organizace procesu náboru zaměstnanců včetně dohledu nad pohovory u klienta
• Vyhledávání, získávání a výběr kandidátů a jejich přiřazení ke vhodnému klientovi (zaměstnavateli)
• Příprava, organizace a vedení přijímacích pohovorů a ostatních prostředků výběru pracovníků
• Podpora kandidátů při přípravě na pohovory u klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zajímavou práci v rychle se rozvíjející společnosti plánující expanzi i na zahraniční trhy
• Možnost spolupráce se zajímavými klienty - skvělými restauracemi, bary, kavárnami i hotely
• Prostor pro uplatnění vlastních nápadů
• Motivující ohodnocení na základě dosažených výsledků
• Možnost profesního a osobnostního růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

O co jde?
Aplikace debaras PRO je unikátní revoluční způsob jak plánovat a organizovat personál v gastronomii pro jednorázové a pravidelné brigády
Máte možnost doplnit a zařídit si personál z naší prověřené skupiny pracovníků!
Plánujete event, banket, recepci? Potřebujete číšníka nebo kuchaře a nechcete ho zaměstnávat? Nechcete ztrácet čas hledáním a potřebujete se soustředit na Vás business a Vaše hosty? Využijte profesionála z debarasPRO.cz!
Jak to funguje?
Založte si profil a Vašimi provozy a středisky, zadejte Vaši potřebu, kritéria a požadavky na pracovníka, kolik lidí potřebujete, v kolik hodin, na jak dlouho, co mají brigádníci umět a další.
Aplikace Vám začne obsazovat akci dle zadaných kritérií a pošle Vám kompletní docházkový list i s náhradníky, kdyby někdo naposlední chvíli vypadl. Pak už se můžete věnovat pouze tomu, co Vám přináší peníze a to jsou Vaši hosté. Po skončení eventu pracovníky ohodnotíte a akceptujete fakturu za uskutečněnou službu.
Máte svůj personál a potřebujete management směn a případné doplnění externisty? Vytvořte si svůj profil se svými brigádníky a externisty využívejte jen na doplnění, když někdo nepřijde nebo se Vám změní požadavky klienta.
Pro uchazeče o práci / brigádu
Registruj se a připoj se do komunity profesionálu v gastronomii, pracuj a získavej rating debaras body. Čím delší dobu využíváš aplikaci DebarasPro a pravidelně pracuješ, tím ti roste mzda za odpracované eventy.
Když se přihlásíš a jsi zodpovědný, tak získáváš kladné body a rating od provozu. Do boucna se ti navýší hodinová sazba a budeš mít vyšší výdělky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

hospitality, gastronomie, turismus

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Plynulá znalost Čj, Aj, znalost dalších jazyků výhodou
• Výborné organizační a komunikační schopnosti
• Kreativní osobnost rychle reagující na nové podněty, orientace na výsledky
• Nadšení, energii a aktivní přístup k práci
• Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
• Samostatnost a tah na branku
• Hledáme člověka co má chuť se realizovat a práce v oboru HR ho baví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme pracovní portál zaměřený na obor gastronomie a vzdělávácí společnost působící v České Republice s partnery v 12 světových zemích. Spolupracujeme s nejlépe hodnocenými podniky v oblasti gastronomie a propojujeme ty nejlepší zaměstnavatele se zaměstnanci. Soustředíme se na vyhledávání kvalitních zaměstnanců se zaměřením na kuchyni a servis.

Našim dlouhodobým cílem je zefektivnit pracovní sílu a zajistit nízkou fluktuaci personálu, také nabízíme různé typy školení a dalšího vzdělávání. Naší prioritou je najít zaměstnance, kteří milují svou práci, chtějí se dále zlepšovat a prosadit se v oboru. S námi najdete zaměstnance, které si vaši hosté zamilují.
ID: 3334361  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400EUR +