Projektant vzduchotechniky

DEALCO s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1400 fix + prémie z každého zrealizovaného projektu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava technickej dokumentácie pre projekty rôznych typov a veľkostí,
Zodpovednosť za odbornú správnosť projektu v rámci odovzdaných právomocí,
Analýza a príprava technických riešení pred a počas trvania projektu,
Návrh stavby v súlade s platnými STN, príp. vykonávacími a inými predpismi,
Hľadanie a navrhovanie kvalitných a ekonomicky výhodných riešení pre projekt,
Zapracovávanie spätnej väzby a požiadaviek klienta do projektovej dokumentácie,
Aktívna komunikácia s ostatnými stavebnými profesiami zúčastňujúcimi sa na projekte,
Hľadanie moderných a kreatívnych riešení v súlade s požiadavkami klienta

Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti

Ideálny kandidát by mal mať min. 2 roky praxe na podobnej pozícii. Pozícia je vhodná aj pre absolventa VŠ - odbor strojársky, príp. stavebný, ktorý má praktické skúsenosti s projektovaním VZT, je motivovaný danú prácu vykonávať a je ochotný sa zaškoliť.

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spol., ktorá sa zameriava na projekciu a realizáciu zákaziek v oblasti VZT a klimatizácie.

Finančné ohodnotenie bude závisieť od praktických skúseností na podobnej pozícii a seniority uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Informačná gramotnosť, samostatnosť
Technická a matematická gramotnosť ( výborné technické a praktické myslenie)
Schopnosť rýchlo sa učiť novým veciam a programom a pracovať pod časovým stresom
Schopnosť riešiť detaily

Počítačové znalosti :
Office - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Revit - pokročilý

SZU, personálny management a personálne poradenstvo.
ID: 3415621  Megjelentetés dátuma: 9.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400 fix + prémie z každého zrealizovaného projektu