Vedúci upratovacieho servisu

DEAL & WIN s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7.2019
800 - 1 000 EUR/mesiacMzda 1000€ brutto + prehodnotenie mzdy po 6 mesiacoch; uvedená mzda sa môže zvýšiť na základe skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu nového kolegu, ktorý má skúsenosti s CLEANINGOM (upratovanie firiem, areálov a pod.), NACEŇOVANIE ČISTIACICH PRÁC a SKÚSENOSTI S OBSLUHOU ČISTIACICH STROJOV A ZARIADENÍ
Náplň práce:
- riadenie a koordinácia chodu pridelenej zákazky/ prideleného objektu s dôrazom na skvalitnenie služieb a hľadanie efektívnejších riešení
- zodpovednosť za spokojnosť jednotlivých zákazníkov a celkovú rentabilitu zákazky
- materiálové a technické zabezpečenie zákaziek, výber a objednávanie tovaru
- evidencia materiálu a vybavenia na zverených objektoch a v centrálnom sklade
- zodpovednosť za starostlivosť o zverené vozidlo, údržbu strojov, zariadení a ich pravidelný servis
- vedenie a koordinácia pridelených zamestnancov a pravidelná komunikácia s nimi (písomná, ústna)
- zabezpečenie a spracovanie dochádzky, príprava podkladov pre fakturáciu

Spolupracuje s:
- s externými dodávateľmi pri zásobovaní materiálom a technikou
- s personálnym oddelením za účelom personálnych a mzdových záležitostí a zabezpečenia pracovnej sily na jednotlivé zákazky

- dynamické pracovné prostredie plné výziev
- motivujúce finančné ohodnotenie a odmeny na základe dosiahnutých výsledkov
- služobné auto
- mobilný telefón
- notebook

V prípade, že ťa ponuka zaujala a spĺňaš naše požiadavky a máš dostatočne skúsenosti s upratovaním firiem, potom nám pošli svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Kontaktovať budeme výhradne uchádzačov, ktorí spĺňajú nami uvedené požiadavky.
Budeme sa tešiť na vaše reakcie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na obdobnej pozícii min. 3 roky
- organizačné a komunikačné zručnosti
- technické schopnosti a zručnosti
- precíznosť a samostatnosť
- ochota aktívne sa spolupodieľať na realizácií prác
- flexibilita a ochota pracovať aj cez víkendy
- zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť DEAL & WIN sa zaoberá technickou správou budov, ponúka čistiace a upratovacie služby, komunálne služby a údržba komunikácií areálov, komplexná starostlivosť o zeleň a exteriér areálov.

Bližšie informácie o spoločnosti vrátane referencii:
www.dealandwin.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3641123  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 000 EUR/mesiacMzda 1000€ brutto + prehodnotenie mzdy po 6 mesiacoch; uvedená mzda sa môže zvýšiť na základe skúseností uchádzača