Obsluha - plnič nápojových a tovarových automatov

DAVITAL s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
820 - 1 100 EUR/mesiac+ odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha - plnenie - starostlivosť o zverené potravinové automaty - odstraňovanie bežných porúch - zaujímavá - zodpovedná - samostatná práca s potravinami - technikou - ľuďmi

Zamestnanecké výhody, benefity

odborné školenia,
mladý kolektív
a ďalšie benefity

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy prosíme zasielať na e-mailovú adresu [email protected]. Požadujeme prax vo vedení motorového vozidla, ale nehľadáme vodičov.
Ospravedlňujeme sa vopred všetkým záujemcom, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.
Ďakujeme za čas, ktorý venujete našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik - služby - a ktokoľvek kto vie pracovať - hygienické návyky - šoférovanie - práca s tovarom - základné technické zručnosti

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

záujemcu, záujemkyňu o prácu zaškolíme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Dôležité: rýchlo - kvalitne - odborne - zodpovedne vykonať svoju prácu - poskytnúť klientovi funkčný automat s lahodnou kávou a chutným občerstvením

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

DAVITAL - rodinná spoločnosť s vyše 30 ročnou tradíciou v oblasti kávy, kávových, a potravinových automatov a servisu týchto zariadení.
Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby zákazníkom, umožniť im začať každý deň s dobrou kávou :)
Každý náš zamestnanec je pre nás dôležitý.
Viac informácii o spoločnosti nájdete na www.davital.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3277062  Megjelentetés dátuma: 4.8.2023  Alapbér (bruttó): 820 EUR/mesiac