Join the banking revolution

Vacancies

Databázový administrátor

Miesto práce
Tomášikova 64, Bratislava
1 800 EUR/mesiacVýška mzdy sa môže líšiť v závislosti od dosiahnutých skúseností a odborných znalostí.
Termín nástupu
ASAP
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
- Podielaš sa na správe databázových servrov v cloudovom prostredí - najmä PostgreSQL a MSSQL
- Si doma čo sa týka inštalácie, backupov, db jobov, zabezpečenia užívateľov a iných bežných admninistratívnych úloh
- Sleduješ a reaguješ na všetky alerty týkajúce sa databázových servrov a si schopný tieto problémy samostatne riešiť
- Počas riešenia incidentov ale aj bežných úloh vyžadujeme aktívne komunikáciu
- Spolupracuješ so slovensko-holandským tímom na dennej báze
- Si ochotný občas pracovať aj v neštandartných časoch

TOTO TI RADI ZA TO PONÚKNEME

· Ponúkneme ti zaujímavú prácu v super kolektíve s flat štruktúrou a priateľskou atmosférou
· Hľadáme ľudí na trvalý pomer, živnosť, s.r.o. aj part time pre študentov
· Môžeš byť súčasťou zaujímavých medzinárodných projektov z oblasti bankovníctva a poisťovníctva
· Poskytneme ti prístup k zaujímavým technológiám a možnosť získať nové informácie vo svete IT formou účasti na konferenciách (aj mimo SK) a tréningoch
· Ako Amazon Consulting Partner organizujeme pravidelné AWS meetupy, JUGZA meetupy v Žiline a tech sessions na mesačnej báze
· Budeš mať k dispozícii firemnú knižnicu, ktorá obsahuje elektronické knihy a aj množstvo knižných vydaní
· V rámci našej cafeterie ti poskytneme mesačný príspevok na zdravie, šport, kultúru a cestovanie
· Pravidelne organizujeme eventy pre zamestnancov aj ich rodiny (MDD, Mikuláš)
· Sme organizátorom obľúbenej akcie IT fooscup, kde IT firmy súťažia v stolnom futbale
· Aby si sa u nás cítil dobre, zabezpečujeme v rámci officeu občerstvenie (kávu, ovocie, zeleninu, sladkosti). V rámci oddychu si môžeš zahrať stolný futbal alebo šípky

Informácie o výberovom konaní

www.pracujvdavinci.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

ČO BY SI MAL VEDIEŤ:
  • základné znalosti T-SQL/PSQL - nevadí ak máš skúsenosti len s inými “príchuťami” SQL (Oracle, MySQL, Postgres)
  • rozumieš databázovým objektom ako tabuľky, views, funkcie, indexy, primárne a cudzie kľúče, datové typy..
  • základná znalosť PowerShellu
  • skúsenosti s AWS technológiami ako EC2, S3, Cloud Formation, Glue, RDS, DMS či Aurora je veľké plus
  • rád sa učíš nové technológie, najmä cloudové
  • si dôsledný a zodpovený

Ohpen delivers a cloud-based software solution for financial institutions. With offices in Slovakia, the Netherlands, Belgium, and Spain we help financial institutions get rid of their legacy. With a strong team we share the same objective; provide our customers with the highest possible quality out there.

Ohpen was founded by former bankers to manage retail investments, savings, current accounts, loans, and mortgages and was the first in the world to bring a bank fully to the cloud. We´ve been active for over 10 years and changing banking and FinTech the world over.
Our Ohpeneers define our business. Each one is part of the fabric of our offering, and everyone brings passion to their field of expertise. Working at Ohpen takes a certain mentality. We don´t give up, and we give it our all. Every one of our Ohpeneers comes with an innate curiosity to understand, improve, and deliver.
We´re committed to the highest professional and ethical standards, regarding both people and the planet.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Denis Ustohal
E-mail: poslať životopis
Send CV
ID: 1969805  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac