Hľadáme kuchára do Prvej kórejskej exkluzívnej reštaurácie v Starom meste

David Yoon

Miesto práce
Obchodná 10, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 000 - 1 600 EUR/mesiacod 1 000€ do 1 600€, záleží od skúsenosti a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeme variť autentické kórejské jedlá - sladké, slané, pikantné. Nepotrebuješ skúsenosti s touto kuchyňou, pretože všetky recepty Ťa naučíme.
Ak sa rád/a učíš a zaujíma ťa kórejská kultúra a kuchyňa, je to pre Teba skvelá príležitosť.

Máme otvorenú kuchyňu, takže kuchári môžu komunikovať so zákazníkmi. Kuchyňa je malá, ale kompaktná.

- podmienkou je odborná spôsobilosť, aby kuchár mohol prebrať úlohu Zodpovedného zástupcu

- Príprava jedál
- Udržiavanie poriadku a čistoty zvereného úseku
- Spoluvymýšľanie receptov (sme malá reštaurácia, takže všetko je možné)

- príležitosť naučiť sa variť jedlá autentickej kórejskej kuchyne
- možnosť spolupodielať sa na receptoch a procesoch v kuchyni
- zdieľanie tringeltov s čašníkmi
- odmeny za kvalitne odvedenú prácu
- bonusy za prácu cez víkendy a štátne sviatky
- platené nadčasy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Štartujeme tu v Bratislave niečo nové a vzrušujúce. Sme mladí, dobrodružní a milí. Veríme, že dobré jedlo a atmosféra spájajú ľudí.

Aby to bolo možné, zamestnanci musia byť spokojní s tým, čo robia. Chceme, aby pracovníci a kuchári slobodne komunikovali so zákazníkmi. Poskytovanie dobrých služieb je prioritou celého tímu. Tiež veríme, že ľudia v Bratislave si zamilujú to, čo vytvárame. Toto nie je ďalšia "ázijská" reštaurácia. Bude to reštaurácia, ktorá ponúka iba kórejské a kórejsky inšpirované jedlá. Skutočne skvelé jedlo.

Naučíme Ťa ako variť kórejskú kuchyňu a ako sa ingrediencie používajú jedinečnými kórejskými postupmi. Neočakávame, že od začiatku budeš zbehlý/á vo varení kórejských jedál. Očakávame však, že budeš mať dobrodružné chuťové poháriky a priateľský postoj. Samozrejme si tiež pribaľ pozitívny prístup k práci.

Ideme spolu vytvoriť niečo nové. Pripoj sa k nám.
ID: 3553159  Megjelentetés dátuma: 17.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 600 EUR/mesiacod 1 000€ do 1 600€, záleží od skúsenosti a zručností.