Administratívny pracovník / privyrobenie

Dávid Hegedűš

Miesto práce
Vašinova, Nitra-Chrenová
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna práca, práca s PC, Word, Excel, internetový prehliadač, komunikácia s obchodnými partnermi, audit, plánovanie.

Flexibilný pracovný čas, po zaškolení v kancelárii v Nitre možnosť práce z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Ambicióznosť, cieľavedomosť, komunikatívnosť

Firma s dlhodobou históriou, ktorá spolupracuje s veľkým množstvom obchodných partnerov, jeden z nich je aj spoločnosť s allfinanz Slovensko.
ID: 4075266  Megjelentetés dátuma: 22.6.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac