Interný lektor - tréner predajných zručností DATART

ELEKTROSPED, a.s.

Na našich prevádzkach v rámci SR, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Martin, okres Žilina, okres Trenčín, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, okres Poprad, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bližšie na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového člena, ktorý vie nielen naučiť, ale aj povzbudiť a motivovať. Pretože vedieť je dôležité, no chcieť je ešte DÔLEŽITEJŠIE.

Ak máš rád ľudí, prácu s nimi a vieš ako na nich, je táto práca práve pre Teba.

V rámci našich slovenských predajní budeš mať na starosti:
  • Training On-the-Job (soft/hard skills): pravidelné návštevy zverených pobočiek, spoločný predaj s jednotlivcami alebo skupinou, rozvoj jednotlivca/skupiny, stanovovanie krokov k dosahovaniu požadovaných výsledkov , individuálny koučing a tréning personálu predajní, školenia na prevádzkach
  • Úzka spolupráca s vedením predajní na implementácii školiaceho programu
  • Organizácia a vedenie interných školení, príprava materiálov (samostatne aj v spolupráci s trénerským tímom), vyhodnocovanie školení, spätná väzba účastníkov školení, odporúčania pre ich ďalší rozvoj a smerovanie
  • Organizácia dodávateľských školení a ich vyhodnotenie
  • Spolupráca na tvorbe plánov vzdelávania naprieč spoločnosťou
  • Tvorba podkladov k e-learningu, tvorba e-kurzov v internom LMS systéme
  • Aktualizácie, opravy, obnovy e-kurzov v internom LMS systéme
  • Správa interného LMS systému (administrátor)
  • Zabezpečovanie absolvovania AOCP skúšok pre zamestnancov
  • Podpora pri otváraní nových predajní

Naše výhody pre Vás:
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 25-ročnou tradíciou
• firemný systém vzdelávania
• pridelené služobné auto
• mobilný telefón a notebook
• práca v príjemnom pracovnom prostredí s možnosťou administratívnej práce aj z pohodlia domova
• možnosť ďalšieho kariérneho rastu

Naše benefity pre Vás:
• výhodné tarify mobilných služieb a široká ponuka mobilných telefónov za výhodné ceny, nielen pre zamestnancov, ale i pre rodinných príslušníkov
• tri dni plateného voľna z osobných a zdravotných dôvodov
• zľavy na nákup elektroniky
• karta MultiSport
• poistenie zodpovednosti
• rizikové životné poistenie
• cestovné poistenie
• letný tábor pre deti od 6 do 14 rokov

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis s názvom pozície e-mailom na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelávanie dospelých

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo by si mal/a vedieť:
  • Skúsenosť so vzdelávaním dospelých
  • Skúsenosť s vedením a organizáciou školení
  • Tvoriť vzdelávací obsah a metodiky
  • Skúsenosť s koučingom a rozvojom
  • Stanovovať osobné individuálne ciele pre dosahovanie zmien
  • Výhodou sú produktové znalosti a znalosť maloobchodného prostredia

Aký by si mal/a byť?
  • Schopnosť motivovať k výsledkom a k zmenám
  • Vedieť vcítiť sa do pocitov druhých (empatia)
  • Mať prirodzenú autoritu a schopnosť vedieť zaujať
  • Mať obchodného ducha
  • Samostatný/a flexibilný/a
  • Mať zmysel pre detail
  • Ochota cestovať

Spoločnosť ELEKTROSPED, a. s., patrí medzi významných zamestnávateľov na Slovensku, pod ktorého spadajú značky – DATART, Hej.sk a ETA Slovakia. Okrem maloobchodného predaja elektroniky si svoju silnú pozíciu drží aj vďaka internetovému predaju prostredníctvom
e-shopov www.DATART.sk, www.hej.sk, www.eta.sk. Spoločnosť v roku 2021 otvorila nový centrálny sklad v Senci, ktorý zdvojnásobil svoju kapacitu na 12 000 m2 s možnosťou ďalšieho rozšírenia. Počet zamestnancov ELEKTROSPEDu je v súčasnosti vyše 450 a spoločnosť počíta s ďalšou expanziou na slovenskom trhu.

DATART je popredným predajcom elektroniky a má vlastnú sieť maloobchodných predajní, ktoré nájdete v najväčších nákupných centrách na Slovensku. Okrem širokej ponuky produktov poskytuje svojim zákazníkom aj bohatú škálu služieb, medzi nimi DOPRAVART či RÝCHLART. Značka DATART si v roku 2020 obhájila Cenu kvality v súťaži Shop Roku v kategórii ELEKTRO a tiež Cenu kvality v kategórii BIELA TECHNIKA. Za rok 2021 si navyše prvýkrát odniesla titul Najdôveryhodnejšej značky v kategórii Elektro.

Hej.sk je akčný internetový obchod s ponukou elektroniky a hobby sortimentu. V roku 2020 sa značka v súťaži Shop Roku prebojovala medzi finalistov o Cenu kvality za rok 2020 v kategórii OBCHODNÉ DOMY.

ETA Slovakia je na slovenskom trhu synonymom pre domáce spotrebiče, a to nielen vďaka svojej dlhej tradícii, ale aj kvalite, dizajnu, životnosti a dostupnosti ponúkaného sortimentu. Každoročne prichádza na trh s novými a modernými výrobkami, ktoré si nájdu svojich priaznivcov na trhu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3235976  Megjelentetés dátuma: 7.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: bližšie na osobnom stretnutí