Frontend Developer Fiori/OpenUI5 Žilina

Datapac s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 700 EUR/mesiacmin. 1700 € , plus variabilné zložky a odmeny. Výška mzdy závislá od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový kolega má možnosť s nami aktívne pôsobiť na medzinárodnom projekte v európskom teritóriu v oblasti retail s využitím SAP Retail a SAP CAR nadstavieb. Zabezpečovať vývoj, implementáciu a následnú podporu zákazníckeho projektu, podieľať sa na analýzach, návrhoch riešení na projekte s možnosťou osobného a profesného rastu. S Datapac ako SAP Partnerom realizovať jeden z najväčších aktuálnych implementačných projektov.
Datapac ponúka na projekte zaujímavé medzinárodné prostredie, možnosť získať veľké medzinárodné skúsenosti s najnovšími SAP technológiami na trhu počas novej implementácie.

Zamestnanecké výhody, benefity:
Pôsobenie v stabilnej a rýchlo rastúcej firme
Spolupráca na medzinárodnom projekte
Kreatívny tím technologických nadšencov
Neformálne firemné prostredie
Odborné školenia, softskillové školenia a teambuildingy
Možnosť homeoffice a sick days
Voľné dni medzi sviatkami (nad rámec zákona)
Posilňovňa
Vonkašie ihrisko
Multisport karta
Možnosť využívať carpool
Mobil a data aj na súkromné účely
Hodiny anglického jazyka priamo vo firme
Spoločné kulinárske zážitky

Svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku pošlite, prosím, na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Programovanie, nasadzovanie a testovanie vytvorených riešení
• Pokročilá znalosť OpenUI5 a/alebo Fiori
• Javascript pokročilý
• NPM
• Git pokročilý používateľ
• Skúsenosti s vývojom webových aplikácií
• Znalosť: Oauth, Odata, REST API, http, XML
• Skúsenosti s Unit testing

Datapac is an innovative company, leader in information technologies for retail chains and gas stations. Main activity is the development and implementation of information systems for management and administration of retail chains. We are one of the top providers in this segment in Europe. We also manage infrastructure of our clients, client systems in the area of retail, data warehouse and reporting.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3911396  Megjelentetés dátuma: 13.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac