Manažér údržby

DATAMONT s. r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiac1600 Eur/brutto/ + variabilná zložka mzdy + benefity. Uvedená mzda predstavuje spodnú hranicu. Jej variácia bude závisieť od schopností a skúseností osloveného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie tímu údržbárov – technik nástrojov a zmenová údržba
• Riešenie a odstraňovaní porúch výrobných zariadení - analýza príčin a prijímanie preventívnych opatrení
• Plánovanie výkonu preventívnej údržby
• Plánovanie, príprava a riadenie opráv
• Vedenie súvisiacej dokumentácie (dokumentácia zariadení, záznamy činnosti údržby).
• Vypracovanie reportu o činnosti údržby
• Riadenie skladu náhradných dielov, objednávanie ND

• práca v stabilnej spoločnosti
• vedenie zamerané na podporu rozvoja zamestnancov
• podpora vzdelávania
• 13. a 14.plat
• variabilná zložka mzdy, odmeny
• príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
• príspevok zamestnávateľa do DDS
• starostlivosť o zdravie zamestnancov
• auto aj na súkromné účely

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem. Vyhradzujeme si právo z kapacitných dôvodov kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti s vedením tímu
- prax v strojárskej oblasti
- orientácia vo výkresovej dokumentácii
- ovládanie systému manažérstva kvality
- ovládanie informačných systémov ( SAP výhodou )
- samostatnosť, flexibilita a ochota vzdelávať sa

Datamont, s.r.o. viac ako 13 rokov poskytuje svoje služby v oblasti opravy, údržby a servisu strižných nástrojov pre renomované firmy. Náš profesionálny tím neustále sleduje trendy a vzdeláva sa. Prvotriedna kvalita, spokojnosť našich zákazníkov ako aj spokojnosť našich zamestnancov je pre nás priorita.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3932370  Megjelentetés dátuma: 2.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac