Anketár - dotazování ve firmách

Datamar PhDr. Lenka Mynářová

Miesto práce
Bratislavský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
30.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
7,5 - 9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V souvislosti s realizací rozsáhlého projektu hledáme externí spolupracovníky - anketárov - pro dotazování firem v Košickém kraji, Prešovském kraji a Bratislavském kraji.
Ideální pracovní příležitost (přivýdělek) pro osoby, kteří mají místo bydliště v některém z výše uvedených krajů!
Firmy k dotazování Vám budeme vybírat podle místa Vašeho bydliště či v blízkém okolí.
V případě, že budete moci (a budete chtít) vycestovat, proplatíme náklady.

Náplň práce:

- dotazování ve firmách ( v místě bydliště nebo blízkém okolí)
- zapisování získaných informací do dotazníku

Nabízíme:

- podrobné a pečlivé zaškolení na projekt
- telefonickou podporu koordinátora tazatelské (anketárské) sítě po celou dobu trvání projektu

Zamestnanecké výhody, benefity

Při oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:

- komunikativnost
- příjemné vystupování
- spolehlivost
- věk od 21 let

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

výzkumná a poradenská firma
ID: 3740652  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 7,5 - 9 EUR/hod.