Skladník bez nočných zmien s takmer voľnými víkendami za 1030€ brutto.

DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Zavar
Termín nástupu
dohodou
885 EUR/mesiacMzda je tvorená zo: základnej mzdy 885€, mesačného bonusu 120€, poobedného príplatku cca 35€/mesiac. Okrem toho ponúkame ročný bonus vo výške základnej mzdy a príplatky za nadčasovú prácu v sobotu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš u nás robiť?
Manuálne pracovať v sklade. Zhruba 60% práce je práve fyzická práca.
Zvyšných približne 40% svojho času stráviš na retraku - ak s ním nemáš skúsenosť nezľakni sa a čítaj ďalej pretože my ťa všetko naučíme.
Kontrolovať dodané výrobky a umiestňovať ich na správne pozície v sklade.
Pripravovať dokumentáciu k jednotlivým dodávkam - už dávno nevypisujeme kopy papierov, využívať budeš ručný skener a základné operácie v systéme SAP.
Chystať a baliť zásielky na expedíciu.
Uskladňovať tovar z výroby.

Staneš sa zamestnancom spoločnosti Datalogic, nie personálnej agentúry.
Ponúkame Ti stabilný pracovný pomer na 1 rok s možnosťou následného predĺženia.
Pracovať budeš na dve zmeny BEZ NOČNÝCH, čiže budeš mať stále dosť času na ostatné aktivity.
Máme pre Teba pripravené aj VOĽNÉ VÍKENDY - potrebné je odpracovať približne jednu
(maximálne dve) nadčasovú sobotu v mesiaci.
Za každú poobednú smenu Ti vyplatíme príplatok 3,50€.
Kompletne nové šatne, toalety a ostatné zamestnanecké priestory.
Staneš sa súčasťou menšieho tímu skladníkov, ktorých budeš všetkých poznať po mene.
Na rannej zmene si budeš vyberať zo štyroch chutných jedál za 1,20€ pre zamestnanca.
Za každú poobednú smenu dostaneš gastro lístok alebo finančný príspevok.
Zabezpečíme pre Teba kompletné pracovné oblečenie a obuv.
Pred Vianocami sa na základe dosiahnutých výsledkov môžeš tešiť na ročný bonus vo výške tvojej základnej mzdy.
Svojich kolegov lepšie spoznáš na Vianočnom večierku aj letnej akcii.
Ak budeš mať energiu a odhodlanie pracovať na sebe môžeš v budúcnosti postúpiť aj na inú pozíciu v našej firme.

Nezabezpečujeme dopravu do zamestnania ani ubytovnie preto je táto ponuka vhodná pre uchádzačov z Trnavy a okolia.
Žiadosti, spolu so štrukturovaným životopisom, nám pošli e-mailom na dolu uvedené kontakty.
Zaslaním žiadosti nám dávaš súhlas k spracovaniu osobných údajov v internej personálnej databáze našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od teba vyžadujeme?
Hľadáme dlhodobého člena tímu, ktorého stihneme spoznať.
S fyzickou prácou to myslíme vážne, nečakaj celodenné vozenie sa na VZV, preto musíš byť ochotný manuálne pracovať.
Ak máš skúsenosti s retrakom potešíme sa ak nie, naučíme Ťa to.
Ak si už pracoval so skenerom je to tvoja výhoda ak nie, postačí že bežne používaš smartfón alebo tablet.
Nevadí nám, ani ak si absolvent prípadne si doteraz robil niečo iné.

Datalogic je talianska spoločnosť s 50-ročnou tradíciou vo vývoji a výrobe zariadení na automatické skenovanie a spracovanie dát. Vyrába čítačky čiarových kódov a ďaľšie zariadenia na triedenie, kontrolu a sortovanie produktov. Naše produkty využíva viac ako tretina supermarketov a obchodov, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností po celom svete.
Pobočka Datalogic Slovakia bola založená v roku 2005. V závode pri Trnave sa realizuje finálna montáž. V roku 2010 vzniklo v Trnave aj európske servisné centrum, kde sa opravujú skenery zaslané našimi zákazníkmi na opravu. Od roku 2019 je na Slovensku aj distribučné centrum, z ktorého sa distribuujú produkty do celého sveta.
V súčasnosti pracuje vo firme cca 250 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Pastvová
E-mail: poslať životopis
ID: 3519215  Megjelentetés dátuma: 9.6.2022  Alapbér (bruttó): 885 EUR/mesiac