Systémový inžinier II. - Windows administrátor

DataCentrum

Miesto práce
Bratislava I. - centrum, Bratislava
Termín nástupu
marec 2012 alebo dohodou
podľa zák. č. 553/2003 Z.z. o výkon práce o verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V špecializovanom útvare CSIRT.SK (Computer Security and Incident Response Team), zriadenom uznesením vlády SR č. 479/2009 z 1.7.2009 vykonáva najmä:
- riešenie, evidovanie a vyhodnocovanie bezpečnostných počítačových incidentov,
- poskytovanie aktívnych a proaktívnych asistenčných a zásahových činností pri riešení bezpečnostných počítačových incidentov,
- sledovanie problematiky informačnej bezpečnosti vrátane najnovších trendov,
- hardening a správu operačných systémov na platforme Windows (Windows Server 2003/2008, Windows XP, Vista 7), aplikácií a zodpovedajúcej sieťovej infraštruktúry,
- zabezpečovanie prevádzky a rozvoja informačných a komunikačných technológií špecializovaného útvaru CSIRT.SK.

práca v stabilnej spoločnosti,
možnosť ďalšieho odborného rastu,
pružná pracovná doba,
5 dní dovolenky navyše,
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
benefity sociálneho vyžitia.

Pre zaradenie do výberu na uvedenú pracovnú pozíciu predloží uchádzač nasledovné požadované dokumenty:
- písomná žiadosť o zaradenie do výberu (motivačný list), do predmetu žiadosti (e-mailu) uveďte názov pracovnej pozície,
- kópia dokladu o dosiahnutom vzdelaní,
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace,
- profesijný štruktúrovaný životopis s uvedeným telefonického a e-mailového kontaktu,
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu a pravdivosti údajov v doručených dokladoch,
- písomný súhlas o tom, že materiály, ktoré uchádzač poskytne v súvislosti so žiadosťou o zaradenie do výberu na pozíciu Systémový inžinier II. môže DataCentrum Bratislava spracovávať podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, a to po dobu trvania tohto výberu. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Svoju žiadosť o prijatie spolu s uvedenými dokumentmi zasielajte poštou na uvedenú adresu alebo e-mailovú adresu: [email protected] v termíne do 22.2.2012. Ak žiadosť zasielate poštou, v ľavej časti obálky uveďte označenie "VÝBER". Rozhodujúcim pre posúdenie dodržania termínu podania žiadosti je dátum podania na poštovej pečiatke, resp. dátum odoslania e-mailu kontaktnej osobe, (pri odoslaní žiadosti a životopisu e-mailom je uchádzač povinný doručiť žiadosť spolu s požadovanými dokladmi DataCentru Bratislava aj písomne včít. príslušných podpisov, najneskôr v deň konania výberu).
Doplňujúce informácie budú poskytnuté na tel. č.: 02/59278225, 02/59278514.
Pre rýchlejšiu komunikáciu s uchádzačmi požadujeme uviesť aj telefonický, resp. e-mailový kontakt.
Uchádzačom o zamestnanie ďakujeme za prejavený záujem. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, avšak kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti - administrátor:
znalosť: operačných systémov na správcovskej úrovni (Windows Server 2003/2008, Windows XP, Vista 7)), technológie MS (MS Exchange, Forefront Security ... ) sieťových protokolov, skriptovanie (powershell), prehľad v informačnej bezpečnosti - výhodou.
Skúsenosti s: ochranou koncových staníc (ako napr. firewall, antivirus, antispam atď.) a serverovej platformy, hardeningom operačných systémov, návrhom infraštruktúry a jej zabezpečenia- výhodou, riešením bezpečnostných incidentov - výhodou.

Požadované schopnosti a osobnostné vlastnosti:
analytické a technické myslenie,
schopnosť učiť sa a riešiť problémy, pracovať v tíme a komunikovať,
odolnosť voči stresu,
zodpovednosť.

Pri pohovore doložiť dosiahnuté certifikáty.

DataCentrum je rozpočtová organizácia zriadená Ministerstvom financií SR. Informácie o DataCentre nájdete na www.datacentrum.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1045857  Megjelentetés dátuma: 7.2.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: podľa zák. č. 553/2003 Z.z. o výkon práce o verejnom záujme.